bdfgffd

zprávy

PETROKING PETROLEUM HEBEI CO., LTD, založený na naší vlastní továrně založené v roce 1988. Máme 32 let zkušeností s výrobou tuků a 10 let zkušeností s prací s více než 40 zeměmi v asijském, africkém, evropském a americkém průmyslovém trhu. Jsme přístup do přístavu Tianjin. Také železniční a letecká doprava jsou velmi pohodlné, což vám může zajistit čas na doručení.

ufha

Specializujeme se na výrobu víceúčelového lithiového základního plastického maziva, vysokoteplotního plastického maziva, plastického maziva pro extrémní tlaky, lithiového plastického maziva, hliníkového plastického maziva, grafitového plastického maziva, bezvodého vápenatého maziva, motorového oleje, převodového oleje, hydraulického oleje atd.

Bod skápnutí tuku je obvykle 140 stupňů až 380 stupňů. Mohly by být použity v ložiscích, nákladních automobilech a strojích. Nejoblíbenější je vysokoteplotní plastické mazivo, které lze použít v těžkých nákladních vozidlech a funguje dobře v horkém počasí.

V současné době náš tým odborníků vyvinul nový grafenový tuk, jehož bod skápnutí je 600 stupňů až 1000 stupňů. Grafenové mazivo je nyní v Číně nové a uplatňujeme patent.

Funkce 1: snížit tření o 50%

Funkce 2: snížit oděr o 50%

Funkce 3: 10krát delší životnost, 500 000 km bez údržby

Nejdůležitější je snížit jízdní odpor a ušetřit 5% paliva

Kromě toho můžeme také vyrábět konkrétní výrobky podle požadavků zákazníků. Ať už si vyberete aktuální produkt z našeho katalogu nebo hledáte technickou pomoc s vaší aplikací, můžete si s našimi požadavky na zdroje promluvit s naším zákaznickým centrem.

Kvalitu považujeme za náš život a máme přísnou kontrolu kvality v každém kroku výroby a trváme na tom, že „Zákazník na prvním místě“ je naše navždy obchodní filozofie.

Nabízíme nejen zboží, ale také nejlepší služby, které mohou udržovat dlouhodobý vztah spolupráce se všemi zákazníky
Budeme tvrději pracovat, abychom zákazníkům poskytli více a kvalitnějších produktů.

img
img2

Čas zveřejnění: červenec-15-2020